KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769030

nr 1276 9030

Gustav Grafström

(1886-1974), Sverige

Oljemålning, Hav. Signerad. Olja på pannå, 38x59cm

Gustav Grafström, svensk bildkonstnär född 1886, död 1974.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:59:38

23/9 19:54:14 1      Vinnande bud

Gustav Grafström

Läs mer om Gustav Grafström